Локації та контакти Косметологічних Центрів МаКо

м. Київ, проспект Леся Курбаса, 5в
+380 (68) 966 42 56
10:00 - 21:00, без вихідних
м. Київ, вулиця Михайла Максимовича, 3г
+380 (93) 966 42 56
10:00 - 21:00, без вихідних
м. Київ, проспект Правди, 49
+380 (66) 866 42 56
10:00 - 21:00, без вихідних

Як із нами зв’язатися — контакт

Зв’яжіться з нами з легкістю! Ми завжди готові до співпраці та відповіді на всі ваші запитання та пропозиції. Наша мета — забезпечити вам найкращий догляд та обслуговування. Запрошуємо вас до косметологічного центру МаКо в місті Київ.

Наша команда завжди готова надати вам необхідну інформацію та допомогу, оскільки працює над тим, щоб забезпечити вам найкращий сервіс та відповісти на всі ваші питання. Знаходимося на зв’язку на всіх платформах, тож не соромтеся звертатися. Готові допомогти та  якнайшвидше вийти на контакт.

Незалежно від того, чи бажаєте співпрацювати з нами, отримати консультацію або скористатися нашими послугами, ваша думка є для нас важливою, тож ми відкриті до співпраці та діалогу. Не соромтеся звертатися до нас у будь-який зручний спосіб.

Контакти, адреса та карта

Нижче наведені наші адреси та контактні дані:

Завжди раді гостям, тому якщо бажаєте відвідати нас особисто, будь ласка, скористайтесь мапою, щоб знайти найкращий шлях до нас.

Ми підготували для вас інтерактивну мапу, щоби полегшити пошук нашого офісу. Ви можете користуватися нею для отримання точних вказівок та визначення оптимального маршруту.

Наші адреси та контакти легко знайти, завжди готові вас зустріти. Не соромтеся надсилати нам повідомлення або зателефонувати, якщо у вас виникнуть питання щодо маршруту до нашого косметологічного центру.

Години роботи, контакти, соціальні мережі

Наш косметологічний салон відкритий для вас у зручний час. Працюємо щодня з 10 до 21, без вихідних. Ви завжди можете надіслати нам повідомлення в соціальних мережах, наприклад Instagram. Також усі наші контакти є у Facebook або подзвоніть у робочий час, і ми будемо раді вас вислухати та вирішити будь-яке питання.

Проявляємо активність у соціальних мережах, як-от: Instagram — mako.cosmetology, Facebook — MаKo_Kyiv, де публікуємо новини, корисну інформацію та оновлення. Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоби бути завжди в курсі наших активностей та новин.

Завжди готові до співпраці та комунікації, адже ваші побажання і потреби є для нас дуже важливими. Дружній та кваліфікований персонал готовий вас прийняти та надати професійні консультації, з питань, пов’язаних із красою і доглядом за собою. Не соромтеся звертатися до нас у будь-який зручний для вас спосіб, і ми намагатимемося надати вам вичерпну відповідь якнайшвидше. 

Усі наші контакти у вільному доступі. Ваше задоволення — наш пріоритет, ми готові працювати над тим, щоб ви відчували себе чудово після кожного візиту до МаКо. Завітайте до нас та дозвольте нам допомогти вам бути найкращою версією самих себе.