Обгортання

Корекція ваги та фігури через обгортання

Обгортання – досить давній і популярний метод, спрямований на боротьбу з целюлітом та корекцію фігури. По-друге, це приємна процедура, що допомагає зняти стрес і покращити загальне самопочуття.

Обгортання для тіла використовують у комплексних програмах догляду з метою вирішення ряду естетичних проблем, зокрема, недоліки в фігурі, целюліт, млявість і втрата пружності шкіри. Позитивний ефект досягають шляхом дії зовнішніх факторів, що покращують мікроциркуляцію, сприяють оздоровленню шкіри, м’язів та суглобів 

Після отримання комплексу обгортань зменшуються прояви целюліту, локальні відкладення жиру та набряки. Шкіра помітно підтягується, покращується її тонус та пружність. Кровообіг та живлення клітин значно поліпшуються, на організм здійснюється антиоксидантна дія і він очищується від шлаків. 

У Косметологічному центрі МаКо Ви можете одержати комплексну процедуру з обгортанням Styx CeloGel, а також Релакс обгортання.

 

    ТОП менюТОП запити
Студія перманентного макіяжуОбгортанняКонсультація трихолога київЛазерна епіляція цінаПресотерапіяПерманентний макіяж київЦіни на лазерну епіляціюКлініки в києві трихологіяТрихологіяПресотерапія ціни