Лазерна косметологія

Що таке лазерна косметологія

Галузь косметології, яка використовує лазери та інші схожі пристрої для проведення  процедур, які поліпшують стан шкіри та усувають естетичні проблеми— лазерна косметологія. Технологія дає змогу впливати на шкіру без необхідності хірургічного втручання, що робить її популярною серед тих, хто шукає мінімально-інвазивні методи для покращення зовнішнього вигляду.

 

Лазерна косметологія використовує різні типи лазерів, які налаштовуються відповідно до завдань: зменшення пігментації, усунення зморшок, підтяжки шкіри, видалення волосся, лікування акне та інші проблеми шкіри. Пристрої точно спрямовують світловий промінь на конкретну ділянку шкіри, що дозволяє досягти бажаних результатів із мінімальними ризиками і в основному без періоду реабілітації. Важливо проконсультуватися з лікарем-косметологом або дерматологом, який може підібрати найкращий метод для потреб і типу шкіри, а також пояснить можливі ризики та очікувані результати.

Лазерна косметологія: популярні процедури

З допомогою процедур лазерної косметології можна омолодити шкіру, усунути естетичні дефекти, розтяжки, шрами, постакне, видалити пігментацію. Лазерний промінь чітко фокусується на конкретній ділянці й не розсіюється на відстані. Завдяки цьому шкода для здоров’я мінімальна. Для чого використовують лазер:

• Знищення волоскових фолікулів. Допомагає усувати небажані волоски на тілі.

• Видалення пігментації: сонячні плями, веснянки, постакне тощо. Процедури допомагають рівномірно покращити колір шкіри.

• Зменшення зморшок і ліфтинг. Лазер стимулює вироблення колагену в шкірі, що допомагає боротися зі зморшками й покращити тонус.

• Видалення новоутворень. Апаратна й лазерна косметологія використовується для видалення папілом, кератом.

• Лазерні пристрої допомагають у лікуванні акне через знищення бактерій та зменшення запалення.

• Лазер застосовується для лікування розширених судин, таких як купероз і телеангіектазія.

• Лазер також працює з рубцями, стріями.

Лазерна косметологія: протипоказання.

Лазерні процедури продовжують удосконалюватися. З’являються нові апарати та технології. Процедура практично безболісна. Також, важливо знати про протипоказання:

• вагітність та період лактації;

• свіжа засмага (коли присутня червона шкіра з признаками опіку);

• вживання деяких медикаментів;

• онкологія;

• інфекційні захворювання;

• шкірні захворювання (активний герпес або дерматит);

• наявність кардиостимулятора;

• цукровий діабет (цукор більше 12 м/моль)

 

Важливо пам’ятати, що лазерна косметологія обличчямає високу ефективність та її безпека залежать від кваліфікації, досвіду лікаря-косметолога, від правильного вибору пристрою для конкретної процедури та типу шкіри пацієнта.

Краща клініка лазерної косметології МаКо— працюємо для вас

З радістю представляємо нашу мережу косметологічних центрів МаКо. Наша місія — надавати якісні та професійні косметологічні послуги, спрямовані на досягнення найвищих можливих результатів. Віримо, що краса повинна бути доступною для кожного. Отримали відзнаку «Знак якості» за надання найвищої якості товарів і послуг. Пишаємося нашою репутацією, як найкращого центру лазерної косметології та епіляції. За що й були відзначені нагородою «Вибір країни».

 

Центр лазерної косметології МаКо – у нас працюють досвідчені лікарі-дерматокосметологи, готові розв'язувати будь-яке косметологічне питання. Використовуємо тільки сертифіковані препарати та високотехнологічне обладнання. МаКо пропонує подарункові сертифікати на будь-яку суму чи послугу, даючи можливість придбати комусь особливий подарунок — догляд за красою та здоров’ям. Віримо в індивідуальний підхід до кожного пацієнта та завжди прагнемо досягти максимально можливих результатів. Довіртесь професіоналам МаКо і відкрийте для себе світ бездоганної краси та дбайливого обслуговування.

  

    ТОП менюТОП запити
Лазерне видалення судин київЦіни комбінованої чистка обличчяЦентр лазерної косметологіїКупити пілінг prx t33 в україніПерманентний макіяж цінаВидалення папілом лазером цінаЛазерна косметологія київКонсультація трихолога київЛазерна епіляція київЦіни на лазерну епіляцію